Konsultant SAP PP

Informacje o projekcie:

  • Sektor: Technologiczny
  • Siedziba firmy: Wrocław
  • Praca zdalna lub hybrydowa (jeden dzień w tygodniu / jeden dzień na dwa tygodnie)
  • Czas trwania projektu: stała współpraca
  • Języki projektu: polski i angielski
  • Podróże służbowe: 10%
  • Typ kontraktu: UoP
  • Wynagrodzenie: 20-24 na UoP z KUP
  • Etapy rekrutacji: 2 spotkania online

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie istniejących globalnych aplikacji SAP R3 oraz wdrażanie wymagań do przypisanych systemów i aplikacji
  • Pomoc i wsparcie dla działów biznesowych w identyfikowaniu potencjału optymalizacyjnego
  • Opracowywanie koncepcji optymalnego odwzorowania procesów biznesowych w obszarze SAP PP
  • Tworzenie projektów technicznych do wdrożonych rozwiązań
  • Przygotowywanie specyfikacji funkcjonalnych dla realizacji wymagań
  • Samodzielne wdrażanie rozwiązań lub przekazywanie ich do zespołu programistów
  • Zapewnienie pomyślnego wdrożenia i implementacji rozwiązań
  • Współpraca przy projektach lokalnych i globalnych
  • Udział w projektowaniu i wdrażaniu przyszłego systemu S4-Hana jako ekspert w danej dziedzinie

Oczekiwania:

  • Wyższe wykształcenie techniczne lub porównywalne kwalifikacje
  • Kilkuletnie doświadczenie w środowisku SAP, w tym 3 lata w roli konsultanta
  • Bardzo dobra znajomość modułu SAP PP / logistyki produkcyjnej oraz solidna wiedza z zakresu dostosowania i wdrażania rozwiązań
  • Doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań w skali globalnej
  • Znajomość programowania i optymalizacji (ABAP, UI5, Fiori) będzie atutem
  • Gotowość do podróży zagranicznych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1

Oferujemy:

  • Stałą współpracę w oparciu o umowę o pracę z KUP oraz roczny bonus
  • Nowoczesne biuro w centrum Wrocławia
  • Pracę w innowacyjnym sektorze
  • Wielokulturowe środowisko pracy
  • Dostęp do platform szkoleniowych
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Elastyczne godziny pracy
  • Opiekę medyczną i stomatologiczną
  • Kartę sportową
  • Ubezpieczenie na życie
  • Eventy integracyjne i charytatywne

W Cyclad współpracujemy z najlepszymi międzynarodowymi firmami IT, aby zwiększyć ich potencjał w dostarczaniu wyjątkowych, najnowocześniejszych technologii, które kształtują świat przyszłości. Aktualnie poszukujemy Konsultanta SAP ze specjalizacją w logistyce produkcyjnej, który dołączy do globalnego zespołu znanej firmy technologicznej związanej z branżą kosmiczną oraz motoryzacyjną. Na co dzień będziesz ściśle współpracował z 4 programistami z Polski oraz Product Ownerem z Niemiec. Jako Konsultant będziesz członkiem 45 osobowego polskiego zespołu, który rozwija i wspiera zarządzanie cyklem życia aplikacji SAP w sakli globalnej..

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawąz dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Cyclad Sp. z o.o.

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

20 000 - 24 000 PLN brutto

Umowa o pracę

Starszy specjalista

Cały etat

CV jest wymagane

Praca zdalna

Rekrutacja online

Praca hybrydowa

Ważna jeszcze: 8 dni

Benefity

Dofinansowanie zajęć sportowych
Prywatna opieka medyczna
Możliwość pracy zdalnej
Ubezpieczenie na życie
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Spotkania integracyjne
Program rekomendacji pracowników